marketing bezposredni

marketing bezposredni

Kelly Clarkson – Zwycięzca pierwszego American Idol

Kelly Clarkson nie zawsze miał łatwo, zarówno przed jak i po Idol. Dorastając w Burleson w Teksasie, że pochodzi z rodziny rozwodu i trudności. Praca na kilka etatów, próbowała utrzymać się na powierzchni, a koniec z końcem. Jak na ironię, sam dar, który zmienił jej życie nigdy nie było jej zamiarem. Kelly Clarkson nie wiedziałem nawet mogła śpiewać, dopóki była w gimnazjum, gdy nauczyciel chór podsłuchał jej śpiew. Ona początkowo chciał zostać biologiem morskim.

W 2002 roku Kelly weszła konkurs po powrocie do domu z L.A. nie zbyt długo przed tym. Poszła na współpracę z songwriter hit, odpowiedzialny za Aretha Franklin w „Natural Woman”. Jednak zachorował i nie mógł już pracować z nią. Bardzo dni przeniosła się do nowego mieszkania, to wybuchł pożar, a ona poszła do jedzenia. Życie w jej samochód na trzy dni, wróciła do Teksasu, gdzie jej przyjaciółka Jessica dał jej dokumenty konkursu American Idol. Po przesłuchaniu w Dallas, została przyjęta do następnej rundy w Hollywood.

Gdy Kelly Clarkson po raz pierwszy pojawiła się na American Idol, nie miała prawdziwe poczucie stylu, ale jej głos był tak duży, jak wiele tam i jej osobowość oświetlone twarze kraju co tydzień w telewizji. Śpiewanie piosenek takich artystów jak Aretha Franklin, Mariah Carey, Celine Dion i Dionne Warwick, nigdy nie ujrzała siebie siedzącego w dolnych zawodników, podczas gdy na początku, była uważana za słabszego. W dniu 4 września 2002 roku, Kelly Clarkson stał nasz American Idol. Ukazał się jej zwycięską piosenkę „A Moment Like This” i patrzył, wznieść się na listach przebojów, bijąc rekord na liście Billboard Hot 100, wcześniej posiadane przez Beatlesów na najwyższym skokiem nr 1.

W kwietniu 2003 roku, Kelly Clarkson ukazał się jej debiutancki rekord wdzięczny.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On