marketing eksportowy

marketing eksportowy

„Bóg”

Hej, John, powiedz nam, jak naprawdę czuje. Ta piosenka jest w zasadzie tylko jedna ogromna lista osób / rzeczy on nie „wierzą” i wydaje się, że nic nie jest bezpieczne. Wyróżnia niektórych ikon rock’n’rolla, jak Bob Dylan i Elvis Presley. Nazwy Wyobraża religijne takie jak Buddy i Jezusa. Jego apatia dochodzi do punktu kulminacyjnego, gdy wyjawia: „Ja nie wierzę w Beatles”. Tak, to powiedział. Lennon nie był trzymać język za zębami, które często dostał go w kłopoty, ale gdy był wolny od bycia Beatle on całkowicie nieocenzurowane się z jego tekstami, a w jego codziennym życiu. Ta piosenka jest doskonałym przykładem nie jego powstrzymując, a w tym samym czasie, informując swoich fanów, że sen się skończył.

„Zazdrosny chłopak”

Myślę, że każda kobieta w tym samym czasie lub inny nie chciał ich znaczących innych, aby zdobyć się na odwagę, by powiedzieć coś tak prostego jak „, nie chciałam cię zranić. Przykro mi, że zrobiłem, że płaczesz.” Cóż, John Lennon miał odwagi, aby umieścić swoje przeprosiny do utworu i nadawać go na całym świecie. On nigdy nie twierdził, że jest doskonały i jego doskonale straszne wybuchy były legendarne. Ale jego miłość do Yoko (czy jego fani się podobało lub nie) była prawdziwa. Nie jestem pewien, co Lennon zrobił, aby go napisać tę piosenkę; Może on przedstawieniu pewien incydent, czy mógłby po prostu zostały właśnie przy użyciu tego utworu jako swego rodzaju przeprosin koc na wiele różnych rzeczy, które zachwiać Yoko. Tak czy inaczej, jest to naprawdę piękna piosenka.

„Mama”

Jana matka, Julia, była głównie nieobecny podczas wczesnych latach Johna i nie pojawiają się ponownie, dopóki był nastolatkiem. Po prostu, kiedy zaczęli się ponownie, że został zabity przez policjanta po służbie, który uderzył ją w swoim samochodzie. To kobieta, która powinna była główną rolę w jego życiu, nagle zredukowana do krótkiej scenie.Wpływ ten miał na młodych Lennon nie może być ewentualnie wyrazić słowami, ale można poczuć żalu i frustracji w „Matce”. Teksty od razu do sedna sprawy z „Matki, miał mnie / Ale nigdy nie miałem cię / Chciałem cię / Nie chciał mnie”. On spędza prawie dwie ostatnie minuty śpiewania piosenek, krzycząc: „Mama nie idą / tata wrócił do domu.” Pobiera mnie za każdym razem.

„Spójrz na mnie”

Myślę, że wielkim plusem tej piosenki dla mnie jest fakt, że to takie proste. Tylko John i gitara. Śpiew i przesłuchania, kim jest i dlaczego on jest tutaj. Jest to dalekie od piosenek, takich jak „Cold Turkey” i „Instant Karma”, ale jej przesłanie jest tak głośny i mocny. Zdarza się również do umieszczenia w moim ulubionym filmie Wesa Andersona Genialny klan.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On