marketing finansowy

marketing finansowy

Talent Shows – 10 wskazówek dla Śpiewanie na żywo

Pierwszą rzeczą, którą trzeba pamiętać, jest to, co dzieje się za kulisami jest najważniejszą częścią.

Oto najważniejsze wskazówki wydajności będzie kiedykolwiek otrzymują. Nadal będzie ich użyciem, jeśli nadal występując w 70 lat. Są tajemnicą, że wszyscy najlepsi wykonawcy używali od czasów Elvisa.

1) Podobnie jak w piosence

Jest to niezwykle ważne. Naprawdę jest. Publiczność może stwierdzić, czy wykonawca posiada piosenkę czy nie. Kiedy śpiewam piosenkę, że bardzo podoba mi się atmosfera jest odbierane przez publiczność i cieszą piosenka lepiej.

2) SMILE

To sięga do języka ciała. Kiedy się uśmiechasz to sprawia, że ??inni ludzie czują się lepiej. Dla talent pokazuje to jest koniecznością. Chyba że robisz Radiohead okładkę uśmiech jak to tylko możliwe. Pamiętaj, że różne zasady mają zastosowanie do języka ciała, gdy jesteś na scenie.

Musisz zrobić wszystko bardziej wyraźne, że będzie w zwykłym codziennym otoczeniu.

3) Przesuń na scenie

marketing finansowy

Spójrz, kim jesteś zabawny przez slouching w jednym miejscu dla całej wydajności? Sędziowie będą szukać innych. Więc poruszać się po scenie. Twój ruch sprawia również interesująca.

4) Pokaż emocji

Spójrz, jestem chory mówi śpiewaków, ale to, co robisz nazywa show-biznesu. Należy podać pełny pakiet używać mimiki przekazać emocje. Będziesz lepiej odnoszą się do publiczności.

W rezultacie, ludzie będą patrzeć na ciebie w przeciwieństwie do zasypiania. Trochę aktorstwo jest częścią występu. Po prostu nie być zbyt tandetne.

5) Ucz się od najlepszych

Oglądaj artystów, które podziwiać na YouTube i ukraść część swoich ruchów. Hej, czy to działa dla nich …

6) Zapytaj o wskaźniki

Zapytaj doświadczonych śpiewaków o radę. Większość będzie bardzo chętni do pomocy i najbliższych gwiazdę jak ty tylko.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On