marketing historia

marketing historia sceny publicznej, wrzaski i krzyki, rozwlekły i zorientowanie w temacie e-maile, gróźb i oskarżeń oraz działania złośliwi mogą sprawiają, że czujesz się usprawiedliwiony, ale może odpędzić dobrych ludzi, jak i złe, i że po prostu ustawia swój zespół z powrotem.

4.) nie można cofnąć, co już Sporządzono — Jest o wiele trudniej cofnąć przeszłości złych zachowań lub odwrócić negatywne reputacji, niż to sprzyjać pozytywne. Najlepiej, gdy zaczyna się uniknąć działając wysypka reguły. Jeśli masz członka zespołu, który jest niezdolny do utrzymania jego lub jej chłodno, może nadszedł czas, aby przemyśleć swoje miejsce w grupie. Przemysł rozrywkowy ma długą pamięć i złośliwy język. Upewnić się, kiedy ludzie mówią o tobie, że mówisz dobrze.

Może to wszystko wydaje się takiego zdrowego rozsądku, że nie jest jeszcze warto wspomnieć, ale możesz być zaskoczony, jak wiele koncertów, wywiady, wycieczki i oferty rekord nigdy nie zmaterializowała powodu spalonych mostów. Możesz mieć talent i świetne melodie, ale jeśli twój stosunek do bani będziesz przejdzie z czasem i znowu. Nikt nie chce pracować z wściekłości-aholics, egomaniacs lub szaleńców. Nie pozwól nikomu, że to, co wasz zespół jest. Pewnie, że ważne jest, aby być kreatywnym geniusze, ale jeśli nikt cię nie lubi, będziesz wykonywania swoich dzieł w garażu za babcią i jej pomorskiego. Get Smart i traktować ludzi w prawo i może znaleźć się rockin ‚przez całą drogę do banku.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On