restauracja Bydgoszcz

restauracja Bydgoszcz Więc co nowego inwestora zrobić? Zacznij związek. Wezwać producenta. Powiadom ich. Faks im. Wystarczy stwierdzić, że szukasz do inwestowania w specyficzny koncert (jeśli wiesz, że są one jedną zamiar zrobić), albo poprosić o wpisanie na listę nazywać się ich kolejny pokaz. To nie jest zobowiązaniem dla obu stron, a ja nie wiem, każdy producent tam kto przeszkadza oddanie się na „potencjał” listy.pozycjonowanie-elblag.pl Tylko upewnij się, że jesteś poważnie o swoim interesie.

Teraz, gdy już śledzić, trzy największe przeszkody potencjalni inwestorzy często mówią mi zapobiec ich pierwszy krok i łączenia w szeregi Broadway i Off-Broadway inwestora, podobnie jak wybrać projekt zainwestować? Kiedy już zdecydujesz, że inwestowanie w Broadwayu i off-Broadway to coś na pewno chcesz to zrobić, należy przejść przez moją listę kontrolną, jak zdecydować, czy inwestować w danym show.

restauracja Bydgoszcz

Broadway Inwestowanie Zasada # 1: Czy pasja do Projektu.

pokazy Broadway są często określane jako „dzieci” Producentów i Inwestorów. Pokazy potrzebują takiego samego rodzaju opieki, ręcznie gospodarstwa i bezwarunkowej miłości; tyle miłości, że nawet gdy twoje dziecko F *** s aż po królewsku, ty (jako rodzic) będą nadal go kochasz, prawda? Niestety, szanse są, że „dziecko” będzie cię rozczarować, więc lepiej upewnić się, że więź jest tak napięty, że nie obchodzi w obu kierunkach. Teoria ta opiera się trochę na słynny guru inwestycyjny Petera Lyncha teorii „inwestować w to, co wiesz.” Piotr wierzył należy umieścić pieniądze w spółki, które tworzą produkty, które widzisz i wykorzystywać każdy dzień (i produktów, które nie mogą żyć bez). Wierzę, że to może i powinna być dostosowana do inwestycji rozrywkowych, jak również. Zainwestuj w pokazach, że nie można zobaczyć nie dzieje. Zainwestuj w pokazach, które uznajemy za ważne, aby być postrzegane; czy to dlatego, że ma wiadomość społeczno-politycznych, czy to dlatego, że dysponuje niesamowitą wydajność przez legendarną aktorkę, czy to dlatego, że jest tak wiele radości, że dzień publiczności będzie lepiej po prostu przeżywa show.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On