restauracja galicyjska

restauracja galicyjska

Jak inwestować w Broadwayu

Otrzymuję wiele pytań od czytelników na całym świecie, wyrażając zainteresowanie inwestowaniem w Broadway lub koncert Off-Broadway. Zazwyczaj są pewni, jak się zaangażować, a co ważniejsze, chcą wiedzieć, jak wybrać swój pierwszy koncert. Ponieważ wydaje się być taki gorący temat, pomyślałem, że rozwiać kilka nieprzyjemnych plotek związanych z inwestowaniem na Broadwayu i off-Broadwayu, a także dać ci moją listę kontrolną, jak wybrać programy do inwestowania w. Najpierw niech stawić czoła plotkom, a następnie z listy kontrolnej.

Broadway Inwestycje Plotka # 1: Inwestowanie w Broadwayu jest tylko dla super-bogate.

restauracja galicyjska

Ponieważ kapitalizacji Broadway może wahać się od $ 2 miliony a grać do 20 $ mln dotyczący Broadway Mega-muzyczne, wiele osób obawia się, że „punktem wyjścia”, czyli ilość pieniędzy wymagane dla inwestycji początkowej indywidualnego, musi być astronomicznie wysokie. Nie prawda. Podczas gdy średnia mała inwestycja w wielkim Broadwayu jest prawdopodobnie około $ 25.000 Widziałem wiele pokazuje, gdzie inwestorzy byli w stanie dostać się za jedyne $ 10000, a nawet kilka, gdzie punktem wyjścia był tylko 5000 $! Istnieje wiele giełdowych funduszy inwestycyjnych, które nie pozwalają, aby dostać się na tym poziomie. Niższe progi inwestycyjne są szczególnie powszechne na arenie Off-Broadway. Co decyduje najniższy poziom inwestycji? Oto jak to działa.

Kapitalizacji są podzielone na „jednostkach”, podobnie jak akcje na akcje, a co określa każdą jednostkę wynosi do Producenta. Niektórzy producenci lubią mieć okrągłego 100 jednostek na wystawie, niezależnie od kapitalizacji. Niektórzy lubią podnieść najniższą kwotę, które mogą przyjąć jako inwestycja (ponieważ niektóre pokazy są ograniczone do liczby inwestorów mogą mieć). A niektórzy po prostu zrobić go w sposób arbitralny.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On