firma konsultingowa

firma konsultingowa

Piosenki były krótsze niż trzy minuty lub tak średnio, a stacje radiowe tworzone formatów charakteryzujący się wysoką powtórzenia kilku piosenek. Wszystkie ulubione, cały czas może być ich slogan wtedy; Dzisiejsze to „Powiew przeszłości”.

Piosenki będzie można usłyszeć na oldies stacji muzycznej należą wielkie śpiewaków ery’S, Elvis Presley, Danny i juniorzy, talerzy, Kingston Trio, Aretha Franklin, The Four Tops, Frankie Avalon, Fats Domino, Bill Haley i komet, Chuck Berry , Little Richard, Jerry Lee Lewis, Buddy Holly i więcej. Wszystkie hity, cały czas!

Oldies radiowych można znaleźć w całym kraju, a na nowe rynki zbytu transmisji jak Sirius Radio, które znajduje się nawet o „All Elvis” kanał radiowy. widzowie niszowe mają lojalnych zwolenników i tych, którzy chcą kierować te „Oldies publiczność” można to zrobić łatwo poprzez umieszczenie swoich reklam na tych stacjach, które grają muzykę oldies.

firma konsultingowa

Niektórzy młodzi ludzie mówią, że lubią słuchać oldies, ale w rzeczywistości odnoszą się do muzyki z lat 1970-tych i 1980-tych, takich jak Marshall Tucker Band, ACDC i Aerosmith. Ale jeśli odwiedzają babci, mogą być narażeni na realne „Oldies But Goodies”.

Wendy Pan jest znakomitym strona niszowy producent i autor.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On