marketing docelowy

marketing docelowy

„I jak mam poradzić sobie z tym, mądra Chodaki?” można się zastanawiać. Po raz kolejny, Gerber posiada użyteczną odpowiedź – jeśli jesteś przygotowany do zastąpienia terminu „związek” z „biznesu”.

Gerber opowiada obszernie o pracy w biznesie, a nie w biznesie – fascynującą koncepcję dla każdego, kto kiedykolwiek spędził czas próbuje odebrać potłuczone kawałki związku w wyniku partnera nadużycie wybuchu.

Gerber mówi:

„Mówiąc najprościej, twoim zadaniem jest przygotowanie siebie i swoją działalność na rzecz wzrostu gospodarczego.

Kształcić się wystarczająco tak, że w miarę rozwoju firmy, fundamentowania oraz struktury biznesie może nieść dodatkowe wagi.

A jak niesamowite odpowiedzialność, jak może się wydawać dla ciebie, nie masz innego wyjścia – jeśli Twoja firma ma się rozwijać, to jest „(podkreślenie moje).

Po rozmowie z setkami maltretowanych kobiet na przestrzeni lat, mogę powiedzieć z przekonaniem, że agresywne mężczyźni nie zmieniają swoje miejsca. Mogą używać korektora gdy po raz pierwszy spotkać się i spaść na nich, a ich punkty mogą rozmnażać się w czasie, ale wciąż te plamy są tam od samego początku.

Miłość-to-all-you-need podejście zasłoni plam. Praca od początku do ustalenia podstawy wzajemnej opieki, szacunku i równości szybko pozwoli Ci zobaczyć twarz za korektora.

Mam jeszcze napotkać sprawcy, który może zarządzać bezinteresowność dłużej niż potrzeba, aby zarobić kilka punkty witalne brownie. I nawet wtedy nie tylko robić to, robią bankiet 10 przedmiotów z niego.

Ani nie nadużywających ‚zrobić’ solidne fundamenty. Miłość to wszystko, czego potrzebują. Co oni pojęcie miłości – w miarę upływu czasu coraz bardziej uzasadnienie wszelkiego rodzaju złe behaviour- jest bardzo mało prawdopodobne, aby być wszystko, czego potrzebujesz.

To powiedziawszy, chciałbym odrzucić szansę paradować Dermot Mulroney w funkcji rodziny? Nie ma mowy.Byłby dodać zupełnie nowy wymiar do nadchodzącego bash w koszernej restauracji chińskiej na przedmieściach Londynu (prawdziwie!).

Ale chciałbym myśleć, że gdyby wyszedł z linii zabójcy jak: „. Wolę walczyć z wami etc.etc”, zrobiłbym zaszczytną rzeczą i przeciągnij podeszwę buta moim hobnail wzdłuż jego goleń , Ciężko. Ponieważ nie jestem zbyt pewny gdzie linia tak by pasowały do ??mojego atrakcyjną długoterminową wizją ewentualnego związku.

(C) 2005 Annie Kaszina Joyful Coaching

NLP Practitioner i damski Empowerment Coach, Annie specjalizuje się w pomocy kobietom wyleczyć traumę złych relacjach, aby mogli cieszyć się teraźniejszość i spojrzeć w przyszłość.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On