marketing doswiadczen

marketing doswiadczen Rekord widział umiarkowany sukces jako pamiątkę Idol jak również album skopać optymistyczną przyszłość w przemyśle nagraniowym. Album sprzedał się w ponad 2 milionach egzemplarzy w Stanach Zjednoczonych w ramach jej singiel „Miss Independent”, współautorem Christina Aguilera. Album łączone elementy pop z bardziej RB stylu. Co się stało nikt nie widział ani nie wziął poważnie przychodzi aż Kelly znalazła się jako jeden z najlepszych wokalistek na świecie.

W listopadzie 2004 roku, Kelly wydała swój wysiłek student drugiego separatystycznego. Tytuł, także piosenka, która pojawiła się w filmie, jest odpowiednio zatytułowanych z wielu powodów. Kelly podzielić z menedżera Simon Fuller, aby wynająć firmę, która będzie tam, aby pomóc początkujący superstar osiągnąć niewiarygodne wyżyny. Bez urazy pozostały. Kierunek album został radykalnie zmieniony na wyrazistym dźwiękiem pop rock, który pozwolił jej grzmiący głos świecić. Ona również walczyła z apartamentami label zawierać materiał napisany przez nią, jak również. Miała pożyczył jej miłość do pisania do pierwszego rekordu, jednak ponad połowa nowej płyty został napisany przez Clarkson siebie, w tym single „Behind These Hazel Eyes”, „Walk Away” i „Because of You”. Przy czym ten ostatni utwór napisany w wieku 16 lat i była piosenka wytwórnia RCA, powiedział jej, że nie może obejmować na swojej pierwszej płycie. Album Singiel „Since U Been Gone” kołysał się radio i klubach w całym kraju i jest do tej pory jej najlepiej sprzedającym się singlem. Oderwanie sprzedał 12 milionów egzemplarzy na całym świecie i przyniósł jej wytwórni rodzic ponad $ 100 milionów przychodu.

Wraz z sukcesem rekordu przychodzą profity. Ona rozpoczęła kilka wycieczek, trzy w samym 2005 roku. Dwa z wycieczki w Stanach Zjednoczonych były wyprzedane, a jej międzynarodowa trasa koncertowa zakończyła się sukcesem, jak również.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On