marketing e-commerce

marketing e-commerce

Pewność siebie – Uwierz w siebie

Pewność siebie jest krytyczny, oto jak uwierzyć w siebie i swojej piosenek dzisiaj z lekcji z hitem songwriter Hugh Prestwood.

Brałem udział w seminarium, gdzie Hugh Prestwood dał lekcję pisania piosenek oraz wyjaśnienie jego proces pisania piosenek. Każdy autor tekstów jest inny i każdy ma unikalne procesy pisać.

Hugh jest bardzo udany pisarzem, który zwykle trwa od trzech do czterech tygodni, aby napisać piosenkę. On zazwyczaj nie jednoczesnego zapisu. Wiele pro kompozytorów napisać wiele więcej piosenek niż. Pytanie jest zawsze, jak wiele wspaniałych piosenek?

Opisał, jak on napisał i wyprodukował swoje demo w swoim domowym studiu. Jednak miał też kilka bardzo ciekawych komentarzy na temat własnej wątpliwości.

Wyjaśnił, że często to on przejść przez etap w rozwoju piosenkę, gdzie mógłby wątpić piosenkę i jego zdolności do pisania. Powiedział również, że jest to normalna część procesu.

Światło udał się na mnie! Jej normalne czuć samodzielne wątpliwości co do piosenek !. To było jak ogromne obciążenia z mojego umysłu. Tutaj myślałem, że to tylko ja, że ??gdyby te uczucia. Kiedy myślałem o tym, to mnie rozśmieszyło. Wydaje się dość prosta, ale nie zdawałem sobie sprawy go.

Czy masz okresy gdzie wątpliwość zdolność pisania piosenek i poczuć się jak jej beznadziejne? Czy kiedykolwiek czułeś, należy po prostu przyznać, że nie jesteś wielkim pisarzem i po prostu dostać się z normalnego życia. No to teraz można odpocząć. Jest to normalne i częścią procesu.

Hugh powiedział też coś innego, że zadzwonił prawda ze mną. Wskazał, że oprócz były czasy czuł się jakby był gorący kompozytor i chciał dokończyć piosenkę i słuchać go w kółko. Wystarczy tarzać się w jego twórczości.

Grałeś kiedyś swoją piosenkę w kółko? Tak wiele razy, że jest to żenujące przyznać swoje nawyki tarzają się do rodziny i przyjaciół? Zgadnij co? Myślę, że jest zbyt normalne.

Życie toczy się w kółko, więc nie twoja piosenek i jak się z tym czujesz. Rozumiejąc, że cykle własnym wątpienia miejsce, a nie coraz zdenerwowany jego uwolnienie.

Twoja pewność siebie ma wahania nastroju, więc nie martw się o nim więcej! Wystarczy spróbować, aby cieszyć się jak najwięcej i zachować pisanie.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On