marketing gabinetu stomatologicznego

marketing gabinetu stomatologicznego

Artysta malarz James Jean – pokazać im, co masz, Jean

James Jean, tajwański-amerykański nagradzany artysta i ilustrator był na wykształconej School of Visual Arts w Nowym Jorku. Nie tracąc czasu, J.J rozpoczął pracę jako artysta okładki dla DC Comics, które prowadzą do kilku bardziej powiększonej nagród.

Dyskusja o oddanie nam wstydu. W ciągu niespełna 10 lat ten talent udało się wygrać kilka nagród, opublikowane 4 książki, pracował dla The New York Times, Spin, Target, Prada właśnie miał swoją pierwszą wystawę indywidualną w Galerii Jonathan Levine i znajduje się zaledwie trzydzieści lat życia. Czuję się dziwnie być inspirowany przez kogoś tak młodego, ale jeśli widzieliście ciało prac James Jean zgromadził, byś stał się natychmiastowym wentylatora również.

marketing gabinetu stomatologicznego

Może to także zależeć od rodzaju techniki można oderwać. Pan Jean wciąga kolorów i animacji, jeśli wziąć dłuższy wygląd, ciemna historia za niektóre z jego kawałek zaczyna się show. Z kolorami i jego wykorzystywania dzieci lub animowanych postaci, najprawdopodobniej dzieci będą przyciągane do Jamesa kreacji, ale jego kawałki są zdecydowanie nie oceniono G.

Jeśli odwiedzasz stronę bio na swojej stronie internetowej, nie ma nic za wyjątkiem roku się urodził (1979-). Jest oczywiste, że nie jest jednym z wielu słów, ale jego sztuka mówi wszystko. Należy Czekamy na Was dość często w przyszłości Mr.J.

James Jean publikowane prace są zbiory jego ilustracjami i sztuka: Wielkości Recess Proces wyświetlać proces Jean w jego ilustracjami, pokazując zarówno oryginalne szkice i ostateczną kolorystykę, wpuszczanego Proces Volume Two, Fables: Obejmuje to zbiór wszystkich pokrywie rysunki artystyczne James Jean dokonał dla serii komiksów Fables wreszcie XOXO jest wybór jego ilustracje wyświetlane w formie pocztówek.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On