marketing holistyczny

marketing holistyczny

Korzystanie z wibrator na jej

Pierwszym krokiem w tym pomógł partner osiągnąć przyjemność z wibratorem jest, aby wiedzieć, jak właściwie używać go na niej. Po pierwsze, należy rozpocząć od leżące obok siebie z nią. Teraz weź wibrator i umieścić go między jej wargi sromowe i rozpocząć stymulowania jej łechtaczki. Sztuką jest, aby zacząć powoli. Jeśli poruszać się zbyt szybko, będzie nadmiernie stymulują ją, a ona nie będzie osiągnąć jak najwięcej przyjemności jak kiedy pozwalają odczuć powoli budować. Kiedy zbliża się do punktu kulminacyjnego, stopniowo zwiększaj prędkość, ale oglądanie jej język ciała. Podczas gdy niektóre kobiety lubią bardziej agresywnej stymulacji, wielu nie. W tym samym czasie, użyj dłoni, ręcznie stymulowania jej łechtaczki lub warg sromowych. Zobacz, co lubi i odpowiednio reagować. Znowu ją obserwować ruchy ciała. Jeśli zaczyna wepchnięcie i jęki, są szanse, że cieszy się, co robisz. Zwróć uwagę na jej zwrotnych jak ona najprawdopodobniej wskazuje (poprzez jej język ciała), co to jest, że przyjemności jej najbardziej.

marketing holistyczny

Kiedy zbliża się orgazm, należy zwrócić jeszcze szczególną uwagę na jej język ciała. Niektóre kobiety lubią stymulację całym ich orgazm i ograniczania zbyt szybko może utrudniać ich zdolność do pełnego osiągnięcia orgazmu. Inne kobiety stają się wrażliwe, gdyż punkt kulminacyjny i może chcieć, aby wybrać z powrotem na wysokości stymulacji. Znowu oglądać jej język ciała i obserwować subtelne wskazówki, że powie to co to jest, że naprawdę cieszy.

Jeśli ona jest zdolna do wielokrotnych orgazmów, dowiedzieć się, co zamierzamy zrobić w między każdego orgazmu i dać jej szansę na wyciszenie pomiędzy nie tracąc impetu. Wiele kobiet rzeczywiście dowiedzieć się, jak osiągnąć wielokrotny orgazm przy użyciu wi brator i tak ona może być mile zaskoczony, jak reaguje ona pozytywnie zarówno na dotyk, jak również ciągłego pobudzania wibratora.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On