restauracja Bialystok

restauracja Bialystok

Zainwestuj w pokazach, które kochasz.

Broadway Inwestowanie Zasada # 2: To All About Kto Prowadzenie łodzi.

Przed zainwestowaniem w fundusz, maniaków Wall Street powie Ci spojrzeć na różnych czynników, jednym z najważniejszych istoty zarządzającego funduszem. Musicie wiedzieć, kto robi się z dnia na dzień decyzji. Jaki jest ich osiągnięcia? Gdzie oni nauczyć się robić to, co robią? Jak długo zostały one to robią? Są to pytania, które trzeba zadać przed rozpoczęciem inwestycji w Broadwayu. Spójrz na życiorysie Producenta (można znaleźć je wszystkie na Database ibdb.com internetowe Broadway). Zostały one wyprodukowane pokazy, które zwrócą? Ilu trafienia nie mają? Ilu tęskni? Czy przyniosły podobne programy? Czy macie podobne gusta? Wybór inwestować z producentami z udokumentowaną jest jednym z najlepszych sposobów można zmniejszyć ryzyko przy inwestowaniu w Broadwayu i off-Broadwayu.

restauracja Bialystok

Broadway Inwestowanie Zasada # 3: Podobnie jak aktor, trzeba wiedzieć swój cel.

Czego chcesz od inwestowania w Broadwayu? Różne cele będzie miał znaczący wpływ, co wystaje zdecydujesz się zrobić. Chcesz zarobić? Chcesz uzyskać dostęp do otwierania stron nocne itd, dzięki czemu można w sieci? Czy chcesz dostać się do środka dostępu do umów i figur, itp, więc można dowiedzieć się więcej o tym, jak wyprodukować swoją własną audycję? Chcesz wspierać prace konkretnego dramaturga?

Jeden z moich ulubionych „obiektywnych” historii chodzi o inwestora, który myśli o studiach w taki sposób, aby nauczyć się produkować. Postanowili przeciwko niej i wziął pieniądze mają zamiar poświęcić na naukę i zainwestował je w kilku wystawach. Myśleli, że nie było więcej, aby dowiedzieć się, grając w grę. Ostatnio słyszałem, że robią całkiem dobrze pokonując odds.There przedstawiamy powody zillion inwestować w Broadwayu.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On