restauracja czeska

restauracja czeska

7) Soda wcześniej

Kombinacja świateł, nerwów i śpiewu wyschnie te struny głosowe, jeśli nie pić dużo wody. Przechowywać nawilżona i nie mówię tu o Jack Daniels.

8) Ignoruj ??błędy i nie poddawać się

Każdy popełnia błędy na scenie. To naturalne. Nie martw się. Ważne jest to, w jaki sposób radzić sobie z błędami. To, co się liczy. Wystarczy iść dalej, jak gdyby nic się nie stało. To naprawdę jest takie proste.

9) monitor Mix

restauracja czeska

Dla niewtajemniczonych monitor jest głośnik, który cię wykorzystać, aby usłyszeć siebie. Określa ono muzykę i swoje wokale na ciebie więc można rozbić poprawnie. Upewnij się, że są one skonfigurowane do własnych upodobań wcześniej.

10) Posłuchaj i poprawić

Tylko w ten sposób można poprawić to, aby słuchać, co mówią sędziowie. Jeśli jesteś w konkursie, który trwa przez kilka tygodni skorzystać z okazji i uczyć się. Sędziowie będą widzieć swoje postępy.

Większość talent pokazuje wyłaniany jest zwycięzca w finale. Więc nie martw się, jeśli na wczesnym pokaż ktoś jest tak lepiej niż ty. To nie ma znaczenia. Można nadrobić zaległości i przekazać je do czasu finału. Najważniejszą rzeczą jest, aby stale zwiększać. To jest kluczem do sukcesu w konkursach talentów.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On