restauracja dla nudystow

restauracja dla nudystow

Firmy fonograficzne Przeciw pobieranie muzyki

Podczas wymiany plików pierwsza stała się popularna kilka lat temu, nie był ogromny luz w przemyśle nagraniowym. Słusznie, kierownictwo byli zaniepokojeni, że ich panowanie na szczycie wkrótce się skończy, a dla większości, mieli rację. Firmy fonograficzne przeciwko pobieranie muzyki był gorący temat czasu, a wiele osób zastanawiał się, jak dystrybucja za pośrednictwem serwisów wymiany plików i ponad prywatnej komunikacji internetowej zmieni przemysł muzyczny. To było bardzo popularne pytanie, a teraz, że jesteśmy w tej przyszłości, myślę, że jest to bezpieczne, aby powiedzieć, że wytwórnie miały uzasadnionego martwić.

Niezależnie od przeszłości, obecna sytuacja z muzyką pobierania zmusiła przemysł muzyczny zbadać swój stary model biznesowy. Nie tylko technologia ułatwiła dystrybucję muzyki swobodnie i niezależnie od reprezentacji firmy, ale również pod warunkiem, początkujących artystów i właścicieli etykiet z możliwością tworzenia własnych niepowtarzalnych utworów i albumów. Nagrywanie programu jest również obecnie udostępniony w taki sam sposób, że muzyka była prawie dziesięć lat temu, a nie tylko jest wolny, ale jest to także dość fenomenalne.

Z powodu tego podziału pojęcia, ludzie są w stanie uruchomić swoje własne wytwórnie z ich domu. Biorąc pod uwagę, że teraz masz przenośne studio nagrań w swoim laptopie, skoro masz do dystrybucji muzyki cyfrowej, można oficjalnie uważa się wytwórnia płytowa. Z uzasadnionych nazwy etykiety, właściwego opiłki z różnych agencji, a kilka tysięcy dolarów, jesteś bona fide biznesowych w branży muzycznej. To, co prawdopodobnie wystraszył oryginalny zapis najbardziej etykiety.

Firmy fonograficzne, aby wszystkie swoje pieniądze na sprzedaży płyt, więc o mniej albumy są sprzedawane ze względu na bezpłatnej dystrybucji w internecie, tym mniej ich sprzedaży fizyczne dyski kompaktowe wygeneruje.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On