restauracja francuska

restauracja francuska Upewnij się, że masz co najmniej jeden.

Broadway Inwestowanie Rule # 4: Nie próbuj być jednym przeboju się.

Wszyscy chcemy nasz pierwszy raz być doskonały (Napisałem nawet pokaz o tym!), Ale często nasz pierwszy raz się nie to, co mamy nadzieję, że to będzie. Nie należy się spodziewać, aby wbić jedną z parku po raz pierwszy się w nietoperza. Przy zapisywaniu się do inwestowania w Broadway, wyobraź sobie, że jesteś graczem w baseball grać pełne dziewięć rund. Jeśli uderzy się po raz pierwszy (lub nawet drugi i trzeci) nie martw się, może trafisz Homera w dolnej części 9 i wygrać mecz.

Jeśli twój pierwszy występ nie czyni go mieć pośmiertnemu z samym sobą (iz producent) i spróbować ustalić, dlaczego to nie działa. Ucz się od niego, i stosować te lekcje do następnego razu się w nietoperza. Twoje szanse na sukces powinien lepiej za każdym razem. Tylko nie wyciągnąć się z gry.

Broadway Inwestowanie Zasada # 5: Sprawdź ukształtowanie terenu.

To jest niemożliwe do czasu rynek. Ale w polu gry tak małe jak Broadway, z ograniczoną publiczności, ważne jest, aby przyjrzeć się swojej potencjalnej konkurencji. Robisz nowy musical w czasie, gdy sześć innych nowych musicale otwierają? Jak twoi gwiazdek dopasować przeciwko gwiazdki innych pokazuje ‚? Czy jesteś jedyny klasyczny gra? Czy jesteś jedyna komedia? Wielkie sieci telewizyjne zaprogramować swoje sezony więc mogą odwoływać się do wszystkich odpowiednich danych demograficznych, bez zbytniego ciężaru na jednym rodzaju show. Ponieważ producenci są głównie niezależni, nie możemy zaprogramować wspólnie, ale jako inwestora można sprawdzić, czy Twój pokaz będzie zgubić się w morzu innych podobnych pokazach, czy to będzie wyróżniać spośród braku konkurencji, bez konieczności umieszczania $ 125k New York Times reklamy pełną stronę.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On