firma architektoniczna

firma architektoniczna Niezależnie od tego, jak jednostka ustala, oto wskazówka: Jeśli rozważasz pokaz i uzyskać naklejki szok po usłyszeniu ceny jednej jednostki, poprosić o częściowy. Jednostki Dzielenie nie jest jak dzielenie atom. Można to zrobić z łatwością. W zależności od różnych okoliczności (w tym, jak gorąco nieruchomość jest, który producent jest i czy inni inwestorzy wzięli „okrągłe jednostki”), może to być możliwe, aby inwestować w mniejszej ilości niż „ask”. Klucz, oczywiście, jest, aby nigdy nie być zmuszony do inwestowania więcej niż jesteś skłonny do stracenia. Jeśli punkt wejścia na jednym projekcie jest zbyt wysoka, nie martw się, nie będzie innych.

Broadway Inwestycje Plotka # 2: Inwestowanie w Broadwayu jest przeznaczone wyłącznie dla Super-crazy.

Wiele osób uważa, że ??to zwariowany, aby wziąć udział w Broadway. Faktem jest, że jeśli dana osoba o pewnej wartości netto, tradycyjnego doradca finansowy będzie prawdopodobnie zaleca się przeznaczyć pewną ilość swojego portfela inwestycyjnego (zwykle około 10%), z wyższym ryzykiem instrumentów lub tzw Alternative Investments w celu dywersyfikacji siebie. Większość Inwestycje Alternatywne wymagają inwestorzy mają być uważane za „akredytowanych”, który w Stanach Zjednoczonych oznacza wartość netto co najmniej milion dolarów, albo po dokonaniu co najmniej 200.000 dolarów (300.000 dolarów w razie wspólnego dochodach) w ciągu ostatnich dwóch lat. Chociaż wiele Broadway pokazuje również preferują akredytowanych inwestorów, to nie jest tak w przypadku każdego pokazu.

Dlaczego miałby Broadway, z wysokim ryzykiem, ale potencjalnie wysoki zwrot, są wyłączone z tej listy? W rzeczywistości to nie jest. Według Wikipedii o Alternative Investments, są one „produkt inwestowania inne niż tradycyjne inwestycje, takie jak akcje, trec – sklep internetowy obligacje lub gotówka” i że „wina, sztuki i antyków, Broadway pokazuje, filmów, a nawet każdy przechowywania wartości, może być również uważany za alternatywę inwestycyjną. ” Inwestycje alternatywne, w tym pokazy na Broadwayu i off-Broadwayu, są niewątpliwie wysokie ryzyko.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On