marketing ekologiczny

marketing ekologiczny

Przechodząc w materiale do jej wytwórni RCA, nie byli zadowoleni z rekordu, zwłaszcza legendarny producent muzyczny Clive Davis, odpowiedzialny za Whitney Houston, Pink Floyd, Janis Joplin, Hall i Oates i wiele innych. Clarkson i jej menedżer w czasie byli producentami wykonawczymi rekordu i że nie współgra z Davisem. Szybko odrzucił zapis jako unsellable, nie słyszał żadnych trafień i nie byłoby sprzedać ponad 750.000 egzemplarzy. Regały rekordu przez cztery miesiące, starał każdy trick w książce, żeby ją zmienić zdanie. On podobno jej zaproponował $ 10 mln zastąpić lub zmienić 5 piosenek, aby były bardziej przyjazne dla radia. Jednak po otrzymaniu zdzierać „Since U Been Gone” kompozycje i utwór z drugiej płyty Lindsay Lohan, ona przykleiła się do jej ziemię i zagrożone zwolnić My December jak i ona będzie z kolei stworzyć bardziej mainstreamowe nagrać następnym razem.

Na tydzień przed to 26 czerwca data wydania, wystrzeliła kierownictwu firmy i zatrudniła męża Reba McEntire dla Starstruck Entertainment. McEntire, Clarkson dzieciństwa bohatera, już utworzyły początkujący relacje z American Idol zwycięzca Grammy.

RCA twierdziła, że ??”Never Again” był zbyt gorzki i opinia publiczna nie zaakceptuje go jako Alanis Morissette już „Oughta You Know” w latach 90-tych. Jednak liczba okazała się mylą. Utwór zadebiutował dopiero w nr 8 na Hot 100, ale od tamtej pory sprzedał się w zaledwie 10.000 egzemplarzy nieśmiałych bycia platyny sprzedającym się singlem. Choć film osiągnął nr 1 na VH1, utwór był zabrany z radia, podczas gdy drugi singiel był planowany przyjazd w lipcu pod tytułem „Sober”. Etykieta nie chcąc promować płytę w ogóle nie pchać pojedynczy radia i nie odniósł sukcesu wewnątrz 100, sięgnie 124. USA nie otrzymała kolejne single. Fani byli oburzeni, że artysta takiego kalibru byłaby traktowana tak lekceważąco.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On