marketing interaktywny

marketing interaktywny Powszechnie cytowany statystyka jest to, że tylko jeden z 5 Broadway pokazuje odzyskać swoje inwestycje (wskaźnik ten jest jeszcze niższy na Off-Broadwayu). Ale to nie jest, za pomocą dowolnych środków, jedynym instrumentem wysokiego ryzyka na rynku.

Inwestowanie w Broadwayu jest bardzo podobny do inwestowania w restauracji lub, szczerze mówiąc, w każdym przedsiębiorczości rozruchu. W rzeczywistości, zgodnie z niedawnym artykule autorstwa Nicka Malawskey w Centrum Daily Times: „Dla każdych 10 firm, które rozpoczynają siedem przestanie istnieć w ciągu 10 lat Dwie złamie nawet tylko jeden naprawdę sukces…” Stawia to wskaźnik sukcesu start-upów w dokładnie taki sam procent jak już cytowany – 20%! Patrz, to nie jest tak źle, jak myśleliśmy. A przy odpowiednim zachowaniu należytej staranności można zwiększyć te szanse.

I pamiętaj, że z dużym ryzykiem mogą również czerpać duże korzyści. Nawet jeśli nie kończy się wykonaniem według statystyk, celem i nadzieją jest to, że jeden pokaz na 5, co ma zrekompensować, kończy się płacić za innych wcześniejszych strat (to nie maraton sprint), a nawet więcej. Wyobraź sobie, co byłoby podobne do inwestowania w „Annie”, „West Side Story”, „Koty” czy „Wicked”.

Broadway Inwestycje Plotka # 3: Inwestorzy w Broadwayu należą do ekskluzywnego „klubu”, że nie przyjmuje nowych członków.

Chociaż prawdą jest, że istnieje wiele inwestorów Broadwayu, które były w kręgu przez długi czas, to nie jest tak zamknięte drzwi klubu, jak myślisz. Choć może to być trudne dla nowego inwestora, aby dostać się na najgorętszych pokazy przybywających do miasta, to nie jest niemożliwe. A Producenci czasami pozwalają dostać się na „Sure-rzeczy” (który nie istnieje, tak przy okazji), jeśli zgadzają się również przyjść do czegoś nieco bardziej ryzykowne. Jednak to jest biznes relacje i preferencyjne traktowanie jest często stosowany do inwestorów, którzy robią to dłużej, a do tych, które były wierne Producenta.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On