marketing szeptany

marketing szeptany

Wesele w Sorrento … czy jest to

W tym tygodniu w końcu wokół do oglądania „Pretty Man” przyjemne -jeżeli niewielkie – komedię romantyczną.

Działka, dla każdego, kto nie jest zaznajomiony z nim, ma niechętnie Singleton Debra Messing uczestniczy ślub jej przyrodnia siostra jest z męskim „eskorty”, Dermot Mulroney, [który łączy w sobie doskonałą eye-candy patrzy z gentlemanly wdzięki i kompleksowego opłata za politykę serwisu.

Messing postać musi mieć Mulroney w tym wątku, bo jej ex, który w niewytłumaczalny sposób rzucił ją, jest najlepszym człowiekiem.

Działanie jest proste i przewidywalne: dziewczynka spotyka chłopca, dziewczyna i chłopak połączyć w pewnym głębokim poziomie jeszcze niejasne, wpadają w łóżku razem, twierdzą, zerwać, a potem kończy się wraz z powrotem, wszystkie uśmiechy i łzy, podczas gdy my, widzowie wpisują się w definicję pomysł je Toddling od do zachodu słońca z Happily Ever After.

Jest to w istocie rzeczy z „rom com” i romansu, według słownika Oxford English Odniesienia, jest o „atmosferze lub tendencją charakteryzującą się poczucia oddalenia od lub idealizacji życia codziennego”. Całkiem. Tyle tylko, że my nie całkowicie zawiesić niewiarę nawet gdy oglądamy komedie romantyczne.

W pewnym momencie każdy z nas tęsknił za tym rozmytej ostatecznego dobrego samopoczucia sensie jest uważany za doskonałego mieszkańca idealnym świecie przez naszego doskonałego partnera.

Cokolwiek problem jest, miłość jest odpowiedzią. Miłość to wszystko, czego potrzebujesz, po wszystkim. Więc Mulroney jest mężczyzną prostytutką. Żaden problem. On dostaje wszystkie najlepsze linie, z filozoficznego: „Dostajesz relacje chcesz”, „I myślę, że cię przegapić nawet jeśli nigdy wcześniej nie spotkał się”, a linia ta, która dobrze siedzieć w ustach każdego sprawcy „Wolę walczyć z tobą, niż kochać się z kimś innym.”

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On