restauracja filmowa

restauracja filmowa przez kierownika zespołu, a także przez graczy.

Więc zawsze mają „pułapki” stół z wszystko w zasięgu ręki. Nie jest zbyt drogie, aby jeden lub kupić jedną z tych dostępnych profesjonalnych.

Gracze zawsze musi stanąć do gry, i mają ich stojak muzyczny skonfigurowany tak, że mogą patrzeć bezpośrednio nad nim na dyrygenta zespołu.

Rozgrzewka – proszę nie ignorować nas!

Byłem perkusistą w zespole szkolnym … nie ma nic bardziej frustrującego, że spędzenia czasu siedzi w sali zespołu szkolnego poczekaniu dla graczy wiatrowych, aby dostroić się i rozgrzać. Często dyrektorem zespół wyda maksymalnie pół godziny ocieplenia graczy w górę – i oczekiwać, że perkusiści pozostać cicho w tym czasie.

Jak sobie z tym poradzić?

– Jeśli masz zamiar się rozgrzać przez pół godziny …. Powiedz sekcję perkusyjną przyjechać później niż reszta! – Nie ma znaczenia do ciebie i że lepiej od nich bycia rozrywką!

– Dlaczego nie wysłać je do innego pokoju dla własnej sekcji próby w tym czasie? Uzyskaj nauczyciela specjalisty lub asystenta do pracy z nimi na ich części

– Użyj predefiniowanych rozgrzewki rutyny, które go wraz z tym, co robisz z graczami wiatrowych. (Nie zawsze działa, ale można to zrobić w zależności od zastosowanych materiałów masz)

Bądź przygotowany, aby uzupełnić książkę band

Kiedy pomagał z początkujących zespołów, okazało się, że konieczne jest uzupełnienie książki zespół, który studenci zostali korzystając z dodatkowymi materiałami – często materiały nie są interesujące lub nie mają wystarczająco dużo, aby zachować różnorodność studentów zaangażowanych w materiałach.

Oni potrzebują dużo pracy na podstawowych żywiołów i Rolls – często książki band nie uwzględniają te rzeczy wystarczająco wcześnie. Tak więc może być w stanie uzupełnić go z innym materiałem, który jest dostępny w trybie online i książki.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On