firma informatyczna

firma informatyczna

Stacja Muzyka Oldies

Te Oldies But Goodies brzmią tak dobrze. Po włączeniu ulubionej stacji muzycznej oldies, jesteś czerpania korzyści z dziesięcioleci pracy. Nie tylko praca w tworzeniu muzyki, ale praca w starannie spreparowane formatów i poświęcenie personelu oldies stacja muzyczna.

Muzykę, głównie z lat 1950 i 1960 zawierają trzon tradycyjnych „Classic Gold” stacji radiowych. Inni mogą rozważyć coś starszego niż dzisiaj jako „starsi”, ale prawdziwe formacie Oldies nawiązuje do złotej ery rock and roll, 50-tych i 60-tych. Klasyczne Złote Przeboje prawdopodobnie przedłużyć aż do około 1964 roku, kiedy Beatlesi „inwazji” USA, wraz z innymi członkami „British Invasion”, takich jak The Kinks, a one zmieniły muzykę w tym kraju na zawsze.

firma informatyczna

formaty stacji radiowej są często oparte na wypróbowanych i prawdziwe oldies formacie. Menedżerowie program pracy z wyprzedzeniem wszystko będzie grają, dyrektora harmonogramów Traffic day godziny na segmenty muzycznych, reklam i wiadomości. jingle radiowe zgodne z formatem stacji, więc można usłyszeć oldies wpisać jingle na oldies stacji radiowej. Nie rap, tylko klasyczny rock and roll.

Wiele firm wybiera odgrywać oldies stacja muzyczna jako tło muzyczne w ich sklepie. Nawet niektóre kasyna grać oldies, zwykle na „dzień seniora”, tak jak dzisiejsi seniorzy byli w ich rozkwitu szkoły, gdy oryginalna muzyka była popularna w radiu i na tańce. Reklamodawcy, którzy chcą kierować starszą publiczność, 50 i wybierz opcję stacji Oldies dla części ich mieszanki reklamowych. Ale seniorzy nie są jedynymi osobami słuchania oldies. Jeśli tak, format będzie wychodzić z mody.

Niektórzy starsi stacje zrobi tańce mają swoje dżokejów tarczowe przejść na żywo do sali tanecznej. Oldies może być wybrany jako temat dla niektórych osób lub wydarzeń specjalnych.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On