marketing globalny

marketing globalny

Zatrzymaj Spalanie Mosty … Albo Twoja kariera może pójść w płomieniach!

Hej, nikt nie powiedział, że przemysł muzyczny to będzie łatwe. To naprawdę jest dżungla tam wypełniona: węże, szczury, wściekłych zwierząt mięsożernych, rekiny … dobrze, pojawi się obraz. W trakcie swojej muzycznej podróży, nie będzie konfrontacji, argumenty, nieporozumienia i nieporozumień. dostaniesz szarpnął się, wkręca się, oszukani i lekceważeni. Więc chcesz być gwiazdą rocka? Witamy w koszmarze.

Ale jest to również firm z dobrymi ludźmi, którzy będą daje możliwości i szanse i pomóc, gdy najmniej się tego spodziewasz. Dlatego tak ważne jest, że jako muzycy i jako zespół, działaj profesjonalnie iz szacunkiem niezależnie od zachowania tych można napotkać. Nie trzeba być łatwizna i oczywiście masz prawo bronić się przed wątpliwych działań innych osób, ale społeczność muzyka może być bardzo małe miasto i zachowanie Ci wykazywać będzie za tobą w całej swojej karierze muzycznej.

marketing globalny

Na Flipside, że są muzycy, którzy tam, albo świadomie lub nieświadomie przynieść negatywne na siebie poprzez własne działania. Krótki temperedness, egocentricism, bezczelne uprawnienie, kompulsywne leżącego i po prostu stary psychotyczne zachowanie może oznakować swój zespół jako wichrzycieli i pozbawić cię ważnych możliwości, które trzeba iść do przodu w tej branży.

Tak, jak można mieć pewność, że robisz na innych jak chcesz zrobią na was? Co można, a muzycy zrobić, aby wyeliminować aspekty swojej osobowości, które mogą być przyczyną złej krwi między wami i ludzi tam spotkać na swojej drodze do sławy?

marketing globalny

Poniżej kilka wskazówek, które mogą pomóc upewnić się, że wykazuje profesjonalną zachowanie w każdej chwili:

1) być szybki i uprzejmy — Czy grasz na żywo lub mailingowych zapytania o rezerwację z domu, nigdy nie jest substytutem kurtuazyjnie i terminowość.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On