restauracja chinska

restauracja chinska

Pomysły, aby pomóc w perkusję W paśmie początkujących

Zespół Początkujący jest dużym wyzwaniem, trzeba cały zespół studentów, którzy dopiero zaczynają uczyć się na swoich instrumentach, a ty próbujesz zarówno edukować i inspirować ich do gry.

Pierwsze sekcja perkusji do efektywnej pracy może być jednym z największych wyzwań, zwłaszcza jeśli nie wiesz dużo o perkusji.www.sportowesuple.pl

Nie pozwól im być „tylko” perkusistów – be „perkusistów” zamiast

To jest najważniejsze, aby zdać sobie sprawę – że uczniowie zespołu są często przyciąga do perkusji, dzięki czemu można je odtworzyć zestaw perkusyjny. Zestaw perkusyjny (lub zestaw perkusyjny) jest często stosowany w zespole szkolnym, a często jest bardzo ważne, więc uczniowie czują, że jeśli nie bawią go musieli siedzieć i czekać.

Reżyser zespół musi znaleźć sposób wokół tej sytuacji – jeśli masz tylko jednego perkusistę, to świetnie! Mogą grać na perkusji i idziesz dalej.

Problem może się zdarzyć, gdy masz wiele perkusistów w zespole, czasami dwa, cztery, osiem lub dziesięć! Jednym ze sposobów, który działa bardzo sprawnie i jest stosowany od wielu lat jest posiadanie jednego gracza gry werbel, bęben basowy jeden gra i jeden talerz gracza, nawet jeśli masz „Zestaw perkusyjny” część rozpisane. Jeśli masz tego typu zespołu Polecam mając tę ??konfigurację w każdej chwili, a co studenci stanąć do gry werbel. Trzeba wówczas bęben cymbały koncertowe i bas, a jej przeznaczony do grany przez trzech zawodników przez cały czas.

Masz źródła zewnętrznego Percussion stole – i pozwoli im stanąć do gry w każdej chwili

Nie ma nic gorszego niż niejasno słuchu szejkera lub tamburynie w zespole szkolnym, a stara się zobaczyć osoba siedzi na krześle za perkusistą!

Podczas odtwarzania tamburyn, trójkąt lub shaker – instrumenty te są często bardziej krytyczna przy dźwiękach zespołu niż werbel lub zestawu perkusyjnego, więc w związku z tym muszą być brane bardzo poważnie ..

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On