restauracja dla dzieci Warszawa

restauracja dla dzieci Warszawa

Czym jest wizjonerem Poprosiła

Na drugi dzień, zostałem poproszony o wizjonerów przez up-and-nadchodzącym supergwiazdy, która jest zdeterminowana, aby uczynić ją miastem świetnie. W swoim dążeniu, chciała wiedzieć, co sprawia, że ??jest wizjonerem, chciała wiedzieć, jak stać się jeden, i chciała się połączyć z innymi takich jak ona. Folks, które miały jej ducha i siły, by wyjść i coś zrobić, coś wielkiego, a więc ona zapytała mnie, co myślę, a konkretnie zapytała;

„Czym jest wizjonerem?”

Cóż, ja badali ten temat i znaleźć się na solidnych podstawach, aby odpowiedzieć na to pytanie. W przypadku zbyt zastanawiasz się, o to co powiedziałem jej:

Wizjoner tworzy się pierwszy i formatuje swój umysł do pracy w czasie, wychwytując wszelkie pomysły, koncepcje i innowacje we wszystkich dziedzinach, w dowolnym miejscu, że można. Następnie budować na nich i dodać do nich. Następnie zakładamy je do przyszłego idealnego ustawienia. Jesteśmy nieugięty w dążeniu i niestrudzony w naszej pasji.

Wizjoner jest twórczy geniusz, który odmawia przyjęcia rzeczy takimi, jakimi są, jesteśmy przysłowiową „Nieuzasadnione Man” – patrzymy na świat i powiedzieć, że to nie jest wystarczająco dobre, i zobowiązujemy się do uczynienia go lepszym. My nigdy nie przestać pytać „dlaczego” rzeczy są takie, jakie są, i „What If” zrobiliśmy to w zamian.

My nie tylko zobaczyć, co jest, choć widzimy go, możemy również zobaczyć, co może być, i to jest tak krystalicznie czyste jak obecna rzeczywistość. Mamy inteligencję, wytrwałość, determinację, wytrzymałość i wolę, aby ta wizja ożywają, a nie tylko w naszych własnych umysłach, ale dzielimy się nią ze światem. Jesteśmy zniechęcać i nie mogą być zakończone.

Wizjoner nie potrzebuje motywacji zewnętrznej, sława, uznanie i nagrody, nie ma znaczenia. Nasze umysły nigdy nie przestać, nasze sny są żywe w pełnym kolorze multimediów i stworzyliśmy nasze umysły, aby zobaczyć to wszystko. Szkoda, że ??więcej nie mam wizjonerskie umysły – to szkoda, że ??nie widać go też.

(My wyjaśnienie wizjonera nie jest opinia, to po prostu jest, żyję na co dzień).

Czy ktoś może stać się wizjonerem? Trudno powiedzieć, ale zamiast tego pytam; Kto powie, że nie jesteśmy wszyscy wizjonerzy jak dzieci, a następnie powoli może przez społeczeństwo, edukacja, kontroli rodzicielskiej itp, że nie gdzieś wzdłuż linii stracić? Twierdzę, że Ty też możesz stać się wizjonerem jeśli Format umysł myśleć jak jeden.

Jeśli masz jakieś pytania, możesz do mnie napisać. Tymczasem, proszę wziąć pod uwagę to wszystko i myśleć nad tym.

– autor artykułu

Author: tigotago.pl

Share This Post On